Новини

ХТЗ презентував у Києві колісний трактор лінійки 240К

26 Лютого 2019 220

XTZ-zernovi-technologii
На оновлені колісні трактори серії 240-К діє державна програма компенсації
xtz.ua

На міжнародній виставці інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології» Харківський тракторний завод (ХТЗ) представив одну з останніх новинок — колісний трактор лінійки 240К з встановленим 250-сильним двигуном.

Про це повідомляється на офіційному сайті ХТЗ.

Однією з головних переваг трактора є його низька ціна та вартість утримання. На підприємстві зазначають, що на оновлені колісні трактори серії 240-К діє державна програма компенсації, яка передбачає відшкодування від 25 до 40% вартості.

«Традиційно на виставках ХТЗ збирає велику кількість відвідувачів, які приїжджають з різних куточків України, а також ближнього зарубіжжя. У подробицях розповідаємо про всі зміни, які були внесені конструкторами при створенні тракторів, а також відповідаємо на питання, пов'язані з експлуатацією та сервісним обслуговуванням. Радує, що ми чуємо значно більше позитивних відгуків про нашу техніку. Люди довіряють заводу і цікавляться новинками», — підкреслив представник ХТЗ Сергій Булава.

За час виставки стенд ХТЗ відвідали делегації з Болгарії, Польщі, Молдови, Казахстану, а також представники прибалтійських держав.

Нагадаємо, ХТЗ провів черговий етап модернізації виробництва і вводить в експлуатацію нове обладнання.Радимо почитати