Новини

На SIMA 2019 Tecnoma презентувала нові опції обприскувачів

26 Лютого 2019 131

Tecnoma-obpryskyvach
Tecnoma презентував нові рішення для обприскувачів
Traktorist.ua

На виставці SIMA 2019 компанія Tecnoma презентувала нові рішення для обприскувачів, серед яких опція O.S.S+ та система зміни форсунок.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив менеджер продажів компанії Tecnoma в Україні Сергій Вотяков.

За його словами, презентовані рішення вже встигли зарекомендувати себе на європейському ринку, але в Україні є новинками.

Понад 50% обприскувачів виробника оснащені системою O.S.S+. Вона дозволяє автоматично обирати необхідну форсунку в залежності від швидкості руху та норми внесення. Таким чином, збільшується продуктивність роботи, зберігається якість обприскування і заощаджуються агропрепарати.

«При збільшенні швидкості по черзі починають підключатися 4 форсунки. Система O.S.S+ дозволяє утримувати рівень тиску, дисперсію краплі та змінювати норму внесення пестицидів згідно з умовами поля», — підкреслив Сергій Вотяков.

Також на стенді Tecnoma була представлена автономна система вибору форсунок. Вона дозволяє зекономити час, зменшує ризик контакту оператора з агрохімікатами, а також підібрати різні форсунки на різних ділянках поля.

Окрім того, компанія презентувала нові штанги Tecline R та Tecline L, які можуть мати металеву, алюмінієву чи полегшену конструкцію з гнутого профілю. За словами Сергія Вотякова, розробники зменшили вагу штанги, але збільшили міцність, бо підібрали нову конфігурацію профілю.

 © Юлія Ніколенко, Андрій Губін, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати