Новини

Богуславська сільгосптехніка презентувала модернізовану модель обприскувача

26 Лютого 2019 221

Boguslav-obpryskyvach
Причіпний обприскувач Атлант 4200-28
Traktorist.ua

На міжнародній виставковій події «АгроВесна 2019» український виробник «Богуславська сільгосптехніка» презентував модернізований причіпний обприскувач Атлант 4200-28.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив комерційний директор компанії «Богуславська сільгосптехніка» Олександр Малий.

Причіпний обприскувач Атлант 4200-28 є найновішою моделлю виробника. На цьому обприскувачі встановлений бак зі збільшеним об'ємом 4200 л. Ширина захвату штанги становить 28 м, а робоча висота — 500 мм — 2300 мм.

Атлант 4200-28 оснащений системами комп’ютерного контролю Muller Elektronik з інтегрованими GPS-навігатором, автоматичного відключення секцій, контролю висоти штанги, копіювання сліду трактора Trail-control.

«Найважливішим технічним завданням, яке стояло перед виробником, зробити привабливий європейський дизайн обприскувача й оснастити його сучасними технологіями. На сьогодні наша лінійка причіпних обприскувачів була додана до списку державної компенсації. Ми пропонуємо техніку як для фермерів, так і для середніх, і великих господарств. Ми з тих виробників, які впроваджують світові тенденції», — підкреслив Олександр Малий.

«Богуславська сільгосптехніка» продемонструвала на виставковій події «АгроВесна 2019» обприскувачі, які при розробці були адаптовані до потреб українського ринку. Їх випуск почався 3 роки назад і наразі компанія налагодила серійне виробництво.

За словами комерційного директора, компанія розвиває експорт і вже співпрацює з такими країнами як Молдова, Білорусь, Казахстан, а також освоює європейські ринки (Польща, Литва, Латвія, Болгарія, Румунія, Угорщина).Радимо почитати