Новини

Berthoud представив на SIMA 2019 обприскувачі у новому дизайні

25 Лютого 2019 224

Bertoud-SIMA
Поступово Berthoud почне випускати всі лінійки обприскувачів у новому дизайні
Traktorist.ua

Компанія Berthoud провела ребрендинг і на виставці SIMA 2019 презентувала сільгосптехніку у новому дизайні Dark Edition.

Про це в ексклюзиному коментарі Traktorist.ua повідомила бізнес-менеджер Berthoud Олена Пєльтек.

За її словами, виробник зробив опціональні модифікації сільгосптехніки базовими і тепер поступово почне випускати всі лінійки у новому дизайні.

Також на стенді Berthoud було презентовано самохідний обприскувач Bruin. При розробці він був адаптований до потреб українського ринку. Наразі цей агрегат експортується в Україну, країни СНД й Америки.

«Виставка SIMA позиціонувалася для Європи і ми не презентували продукцію, яка була б цікавою для українського ринку. Але все змінилося і наразі на Україну припадає 20% загального об’єму виробництва Berthoud», — підкреслила Олена Пєльтек.

Протягом 2018 р. обприскувач Bruin проходив тестування в Україні і вперше був презентований на міжнародній виставці «ІнтерАГРО-2018».

За словами Олени Пєльтек, особливостями цього обприскувача є широка рама, висока швидкість і потужність. Bruin має високу точність внесення препаратів, а завдяки конструкції (балансування по осях, керований колісний вузол, рух по центру міжряддя) делікатно працює з ґрунтом і рослинами.

Також Berthoud презентував на виставці SIMA 2019 п’ять моделей навісних обприскувачів з баком 2800 л — 6700 л і штангою до 44 м.

Для європейських клієнтів, зокрема французького ринку, компанія підготувала новий сервіс Berthoud Rent, який дозволяє брати сільгосптехніку в оренду з правом подальшого викупу. У майбутньому планується реалізувати цю стратегію і в Україні.

 © Юлія Ніколенко, Андрій Губін, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати