Новини

Агро Темп продемонстрував трактори Zetor у Києві

25 Лютого 2019 124

Zetor-tractor
«Агро Темп» презентував 5 моделей тракторів Zetor
Traktorist.ua

На міжнародній виставковій події «АгроВесна 2019» компанія «Агро Темп» презентувала 5 моделей тракторів Zetor.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив заступник директора «Агро Темп» Сергій Легостаєв.

На стенді компанії представлені трактори Zetor Major 80, Proxima Plus 110, Proxima Power 120, Forterra 135 HP, Forterra 150 HP потужністю від 77 к.с. до 147 к.с.

За словами Сергія Легостаєва, серед представлених моделей найбільшою популярністю в Україні користується Proxima Power 120 потужністю 117 к.с. Цей трактор має механічну коробку передач з 3-ступінчатим підсилювачем крутного моменту і електрогідравлічним реверсом. Кількість передач вперед/назад 24.

На всіх представлених моделях, окрім Major 80, встановлені компресори, за допомогою яких можна в автоматичному режимі під'єднувати причепи, а також агрегати з пневматичними гальмами. Ці трактори оснащені потужною гідравлічною системою мінімум з 3 парами гідровиходів.

Компанія «Агро Темп» є офіційним представником бренду в Україні, тому займається сервісним обслуговуванням техніки та має в наявності достатню базу запчастин.

«Ми маємо в Україні 8 представництв. Сервісні інженери на власних автомобілях приїжджають із запасними частинами прямо в поля та ремонтують техніку. Якщо необхідно розібрати сільгоспмашину, а в господарстві немає для цього умов, то ми забираємо трактор до себе на базу, ремонтуємо і потім відвозимо нашим коштом. Якщо ми не зможемо швидко розв’язати питання з ремонтом і  чекаємо запчастини з Європи, то надамо на заміну інший трактор», — підкреслив Сергій Легостаєв.

У планах  «Агро Темп» завезти міні-трактори та садові трактори для виноградників потужністю від 50 к.с..Радимо почитати