Новини

Бердянські жатки виводять на ринок новий бункер-перевантажувач

25 Лютого 2019 135

Berdyansky-zhatky
«Бердянські жатки» презентували бункер-перевантажувач
Traktorist.ua

На міжнародній виставковій події «АгроВесна 2019» українська компанія «Бердянські жатки» презентувала бункер-перевантажувач, який є однією з останніх розробок виробника.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив начальник бюро маркетингу заводу-виробника Вадим Клименко.

На виставці представлено бункер-перевантажувач об'ємом 30 м3. Виробник буде пропонувати лінійку агрегатів 16 м3, 20 м3, 30 м3 і 40 м3.

Використання бункера-перевантажувача знизить витрати часу, пов'язані з транспортуванням зерна та розвантаженням комбайнів.

«Бункер-перевантажувач — це сполучна ланка між збиранням урожаю і його перевезенням. Комбайн не повинен виконувати функцію транспортування і доставляти зерно до краю поля, а зерновозу не треба чекати, поки вивантажиться комбайн, а необхідно лише транспортувати», — підкреслив Вадим Клименко.

За його словами, у порівнянні з зерновозами бункер-перевантажувач створює в 7 разів менше тиску на ґрунт, бо він має збільшені діаметри шин, а конструкція дозволяє краще розподілити вагу.

Модель бункера-перевантажувача, яка у 2018 р. пройшла випробування, була доставлена клієнту і встигла відпрацювати сезон. Компанія «Бердянські жатки» завершила процедури сертифікації агрегату і поставила на облік в реєстр транспортних засобів.

Також на стенді виробника були презентовані жатки для збирання соняшника, сої, оновлена жатка для збирання кукурудзи ЖК-82 та інша ґрунтообробна техніка.

У 2019 р. компанія планує провести модернізацію сільгоспмашин. Зокрема, у зв’язку з виходом компанії на ринок Європи, де інші вимоги до габаритів сільгосптехніки, вони будуть зроблені більш компактними та легшими.Радимо почитати