Новини

Pronar представив 22-тонний причіп-самоскид для сільгоспробіт

25 Лютого 2019 123

pronar-prychip
Причіп може перевозити до 16,5 т за один раз
fwi.co.uk

Компанія Pronar презентувала причіп-самоскид для використання в сільському господарстві, який подібний до агрегатів, що працюють з сідловими тягачами.

Про це повідомляє fwi.co.uk.

Вперше агрегат був представлений на минулорічній виставці Agritechnica в Німеччині, а нещодавно його презентували на виставці Yorkshire Agricultural Machinery Show.

Загальна вага T701HP становить 22 т. При невеликій власній вазі всього 5,5 т причіп може перевозити до 16,5 т за один раз. Цього вдалося досягти завдяки напівкруглій конструкції, яка знижує власну вагу причепа.

Причіп має стандартні шини 600/55/R26.5. Завдяки двохканальній гідравлічній системі процес перекидання займає всього 30 секунд та потребує близько 41 л мастила.

Стандартно причіп має підпружинене дишло, а опціонально доступна гідравлічна підпружинена версія. Вся конструкція виготовлена зі сталі товщиною 6 мм.

Нагадаємо, на міжнародній сільськогосподарській виставці «Зернові Технології-2019» компанія «Варіант Агро Буд» представила перший універсальний причіп-розкидач органічних добрив власного виробництва Organic Trucks.Радимо почитати