Новини

JCB виграв судову справу проти Manitou

23 Лютого 2019 881

JCB-manitou
Компанія JCB має запатентовану функцію в системі LLMC
Traktorist.ua

Суд першої інстанції в Парижі ухвалив рішення, що компанія Manitou не може виробляти, продавати або здавати в оренду телескопічні навантажувачі, оснащені функцією, запатентованою JCB.

Про це повідомляє sciencetells.co.uk.

Компанія JCB має запатентовану функцію в системі LLMC, яка автоматично вимикає її, коли машина рухається.

Під час експлуатації телескопічних навантажувачів Loadall, оснащених системою LLMC (система контролю за величиною поздовжнього перекидального моменту), датчики контролюють вагу, яка зберігається на задній осі. Якщо датчики виявляють, що зниження ваги задньої осі перевищує попередньо визначені межі, тоді система поступово блокує гідравліку для запобігання подальшому перенесенню ваги з задньої осі на передню та перекиданню машини.

Щоб оператори могли безперервно керувати машиною без втрати продуктивності, компанія JCB використовує запатентовану функцію в системі LLMC, яка автоматично вимикає систему, коли машина рухається (EP 2 263 965). Ця функція запобігає непотрібному блокуванню гідравліки та помилковим ознакам нестабільності на теленавантажувачах, коли машина просто здійснює перевантаження або рухається поганою дорогою.

Французький суд зобов’язав компанію Manitou до 13 березня припинити використовувати цю функцію. Суд також зобов’язав Manitou оплатити витрати по цій справі.

«Ми інвестуємо мільйони фунтів в розробку та патентування інноваційних і складних інженерних рішень, які допомагають нашим клієнтам у всьому світі. Ми не допустимо жодного копіювання або порушення наших прав на інтелектуальну власність, де б це не відбувалося», — підкреслив президент JCB Греме Макдональд.Радимо почитати