Новини

Househam Sprayers адаптував самохідні обприскувачі до потреб українського ринку

22 Лютого 2019 131

Spirit-obpryskyvach
На «АгроВесна 2019» компанія Househam Sprayers презентувала самохідні обприскувачі Spirit
Traktorist.ua

На міжнародній виставковій події «АгроВесна 2019» британська компанія Househam Sprayers презентувала адаптовані до українських умов самохідні обприскувачі Spirit.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив менеджер з експорту Househam Sprayers Андрій Ботнарь.

«Основними показниками, які цікавлять українського фермера при придбанні самохідного обприскувача, є швидкість і кліренс. Але ця техніка має ще дуже багато інших переваг,  серед яких розподіл і баланс на кожну вісь, рівень ущільнення ґрунту, продуктивність. У ході нашого великого досвіду роботи з українськими аграріями ми пристосувалися до їх потреб», — підкреслив Андрій Ботнарь.

За його словами, самохідний обприскувач Spirit 3000 є однією з найпопулярніших моделей виробника в Україні. Кліренс Spirit 3000 становить 110 см. При цьому машина зі штангою 24 м і об’ємом бака 3 тис. л важить 6150 кг. Це дозволяє використовувати обприскувач починаючи з середини зими до пізньої осені.

Для українських аграріїв розробники Househam Sprayers Ltd збільшили потужність двигуна обприскувача до 230 к.с. і змінили постачальника гідравлічних систем. У стандартній комплектації виробник пропонує функцію рециркуляції робочого розчину, яка дозволяє вносити розчин, починати обприскування з однаковим тиском по всій довжині штанги.

Обприскувачі оснащені вдосконаленою GPS- навігацію з двоконтурними ресиверами, які мають можливість переходити на платний сигнал і не дозволяють втрачати його з господарством при роботі.Радимо почитати