Новини

Лозівські машини у 2019 р. презентують новий напрямок сільгосптехніки

22 Лютого 2019 195

lozivski-mashini
«Лозівські машини» завершують розробку першого оборотного плуга
lozovamachinery.com

Український виробник сільгосптехніки «Лозівські машини» завершує розробку першого оборотного плуга власного виробництва і на початку літа презентує тестову модель. Компанія планує у майбутньому розробити повну лінійку плугів.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив головний конструктор «Лозівських машин» і Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) Олексій Гриненко.

Також «Лозівські машини» продовжують розвивати напрямок культиваторів. У 2018 р. перша модель польового культиватора вже почала проходити тестування, а навесні 2019 р. її випробовування будуть завершені.

«Універсальна модель «Флорін» з шириною захвату 8 м буде працювати по стерні, чого не може робити «Червонець», який розроблений для ідеальної передпосівної підготовки», — підкреслив Олексій Гриненко.

За його словами, «Лозівські машини» не будуть зупинятися і продовжуватимуть розвивати напрямок сівалок. Окрім того, що всі моделі будуть модернізовані та отримають пакети оновлення, у 2019 р. буде презентована нова тестова версія зернової сівалки «Златник».  

Нагадаємо, компанія «Лозівські машини» у 2019 р. планує провести ребрендинг лінійки дискових борін Дукат. Також ця сільгосптехніка буде оснащена новими функціями.Радимо почитати