Новини

Варіант Агро Буд виводить на ринок причіп-розкидач органічних добрив

22 Лютого 2019 220

Organic-Truck
Причіп-розкидач органічних добрив Organic Trucks
Traktorist.ua

На міжнародній сільськогосподарській виставці «Зернові Технології-2019» компанія «Варіант Агро Буд» представила перший універсальний причіп-розкидач органічних добрив власного виробництва Organic Trucks.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив генеральний директор «Варіант Агро Буд» Олексій Грушко.

Довжина причепа Organic Trucks становить 13,17 м, а об'єм — 30,8 м3. Цей причіп агрегатується з трактором потужністю від 300 к.с.

Organic Trucks має три осі італійського виробництва. Кузов причепа виготовлений зі шведської сталі SSAB, а дно зі сталі Hardox 450.

«Ми плануємо випускати Organic Trucks у двох версіях. На першій, що представлена ​​на цій виставці, всі комплектуючі імпортного виробництва. Також ми плануємо додати причіп Organic Trucks до програми компенсації. Для цього частина комплектуючих буде замінена на запчастини українського виробництва. Над другою версією ми вже працюємо», — підкреслив Олексій Грушко.

Після виставки Organic Trucks буде проходити тестування на сільгосппідприємствах. Всі офіційні технічні характеристики причепа-розкидача органічних добрив  «Варіант Агро Буд» надасть після проведення випробувань через 1,5 місяця.

«Ми розуміємо, що ринок причепів для розкидання органічних добрив набагато менший, ніж причепів-зернонакопичувачів і зерноперевантажувачів. Але технічно його виконати складніше. Ми почали зі складного. Тепер у наших планах презентувати на літній виставці причіп для транспортування зерна та бункер-перевантажувач», — заявив Олексій Грушко.Радимо почитати