Новини

Оріхівсільмаш презентував найважчий коток-подрібнювач на українському ринку

21 Лютого 2019 706

Orihivsilmash-technika
«Оріхівсільмаш» презентував на «АгроВесні 2019» ґрунтообробну техніку
Traktorist.ua

На міжнародній виставковій події «АгроВесна 2019» українська компанія «Оріхівсільмаш» презентувала ґрунтообробну техніку, серед якої нова розробка — коток-подрібнювач КІ-6.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив маркетолог «Оріхівсільмаш» Чермошенцев Денис.

За його словами, коток-подрібнювач КІ-6 вагою 2150 кг є найважчою моделлю на ринку України. Він використовується для подрібнення рослинних залишків, зокрема соняшника та кукурудзи.

«Ця модель є універсальною. Восени КІ-6 використовується як коток-подрібнювач, а навесні на нього можна встановити касети прикотуючих котків», — підкреслив Чермошенцев Денис.

Також на своєму стенді «Оріхівсільмаш» представив розкидач добрив РМД-1000 та РМД-3000, ротаційні борони БР-6г і БР-9г, гідравлічні маніпулятори МГС-1000, коток-подрібнювач КП-6.

За словами представника компанії, наразі найбільшою популярністю користується розкидач добрив РМД-3000, бо завдяки своїй самохідній конструкції, не створює великий тиск на ґрунт.

«Оріхівсільмаш» планує оновлювати техніку власного виробництва. Наприклад, спеціалісти компанії вже працюють над системою електронного контролю внесення добрив для розкидача добрив РМД-1000.Радимо почитати