Новини

Прибуток Deere & Company у I кварталі 2019 р. склав $498 млн

20 Лютого 2019 90

John-Deere
Обсяг продажів Deere & Company у I кварталі 2019 р. виріс на 16% до $6,94 млрд.
Traktorist.ua

Компанія Deere & Company відзвітувала про чистий прибуток у I кварталі 2019 фінансового  року (ФР) в розмірі $498,5 млн. Обсяг продажів виріс на 16% до $6,94 млрд.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

За словами головного виконавчого директора Deere & Company Семюела Аллена, компанія відзвітувала про високі доходи за квартал, але результати скоротилися через більші витрати на сировину та логістику, а також стурбованість клієнтів з приводу тарифів і торговельної політики. Ці проблеми вплинули на настрої ринку та змусили фермерів бути обережнішими при здійсненні великих покупок.

Компанія очікує, що продажі обладнання у 2019 ФР виростуть приблизно на 7%, а чистий прибуток Deere & Company складе близько $3,6 млрд.

«Deere розраховує досягти високих фінансових результатів у 2019 р. Це свідчить про успіх наших дій у створенні гнучкої структури витрат, розширенні глобальної клієнтської бази та розвитку лідерства в новітніх точних технологіях. Клієнти з великим ентузіазмом реагують на передові функції та технології наших нових продуктів», — заявив Семюел Аллен.

Нагадаємо, John Deere випустив оновлення програмного забезпечення 19-1 Gen 4 та функції Machine Sync.Радимо почитати