Новини

Держпрограма здешевлення техніки дала поштовх розвитку українського машинобудування — Шеремета

20 Лютого 2019 141

Minagro-Sheremeta
Віктор Шеремета на відкритті «Агровесна-2019»
minagro.gov.ua

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета на відкритті «Агровесна-2019» заявив, що у 2018 р. українські аграрії, враховуючи всі напрями держпідтримки по техніці, отримали понад 1 млрд грн компенсації. Це стимулювало розвиток українського машинобудування.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

За словами Віктора Шеремети, програма здешевлення техніки надала сільгоспвиробникам можливість застосовували сучасну аграрну техніку та новітні технології на виробництві.

«У 2018 р. ми отримали рекордні врожаї, зокрема, понад 70 млн т зерна. З радістю зазначу, що державна допомога, зокрема, щодо здешевлення придбання сільгосптехніки та обладнання, допомогла втримати планку та підготувати аграріїв до нових викликів. Цього року уряд зберіг основні напрями фінансової підтримки, тому закликаю виробників купувати все необхідне до нового сезону та отримувати компенсацію від держави», — зауважив Віктор Шеремета.

Також він додав, що на сьогодні уряд розглядає питання державної підтримки виробників сільськогосподарської техніки, щоб додатково стимулювати українське машинобудування.

Нагадаємо, Мінагрополітики планує імплементувати окремі акти ЄС і змінити оцінку відповідності сільськогосподарської техніки.Радимо почитати