Новини

Група компаній АІС шукає нових дилерів

20 Лютого 2019 117

AIS-duler
АІС оголосив про пошук дилерів з продажу та сервісного обслуговування сільгоспмашин
АІС

Група компаній АІС оголосила про пошук нових дилерів з продажу та/або сервісного обслуговування комерційних, вантажних автомобілів, спецтехніки, автобусів, тракторів, сільгоспагрегатів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Компанія пропонує техніку для агросектору, зокрема, позашляховики, повнопривідні вантажні та вантажно-пасажирські автомобілі, автобуси, бортові автомобілі та різні види фургонів, сільськогосподарські самоскиди, мало- і середньотоннажні вантажівки, паливозаправники, зерновози, сільськогосподарські причепи, а також причепи-зерновози, трактори та навісне обладнання до них.

«Співпраця з Групою компаній АІС забезпечить можливість працювати з надійним бізнес-партнером і розвивати прибутковий бізнес з довгостроковою перспективою. Для досягнення найбільшої вигоди АІС максимально підтримує своїх партнерів у різних питаннях співпраці», — зазначається в повідомленні.

Серед переваг партнерства з компанією зазначаються гідна дилерська винагорода, мінімальні вимоги до інфраструктури, рекламна і PR-підтримка, широкий складський асортимент техніки, фірмові програми кредитування і лізингу, а також повна консультаційна підтримка.

Нагадаємо, Група компаній АІС у 2018 р. майже в півтора раза збільшила частку продажів автомобілів, вантажівок, автобусів і сільгосптехніки в кредит і лізинг.Радимо почитати