Новини

Лозівські машини модифікують лінійку дискових борін Дукат

19 Лютого 2019 145

Lozivski-Dykat
Уся лінійка дискових борін Дукат буде повністю переведена у новий дизайн
Traktorist.ua

Український виробник сільгосптехніки «Лозівські машини» у 2019 р. планує провести ребрендинг лінійки дискових борін Дукат. Також ця сільгосптехніка буде оснащена новими функціями.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив головний конструктор «Лозівських машин» і Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) Олексій Гриненко.

Уся лінійка дискових борін Дукат буде повністю переведена у новий дизайн: сільгоспмашини будуть виконані у червоному кольорі, а деякі вставки будуть мати жовтий і сірий колір.

На міжнародній виставці  «Зернові Технології-2019»  виробник презентував дискову борону Дукат-9 у новому дизайні. Її ширина захвата становить 9 м. Транспортні габарити агрегату — 3 м в ширину і 4 м у висоту.

За словами Олексія Гриненка, Дукат-9 відрізняє ряд технічних оновлень. Зокрема, оптимізована система складання бічних робочих рам, принципово відрізняється від попередніх версій.

Ця дискова борона адаптована під установку змінних котків 5 типів. В залежності від ґрунту, кліматичних умов і виду землеробства фермер може оснастити дискову борону будь-яким варіантом котка.

Дукат-9 простіший в обслуговуванні за рахунок вдосконаленої системи гідравліки. Агрегатування машини здійснюється з трактором потужністю від 300 к.с..

Наразі Дукат-9 проходить тестування. Початок продажів запланований на літо 2019 р.

Нагадаємо, «Лозівські машини» представили угорським аграріям дискову борону «Дукат-5» із шириною захвату 5 м.Радимо почитати