Новини

BEDNAR розширив портфоліо сільськогосподарської техніки

19 Лютого 2019 138

Versatill_VO_Profi
Bednar випустив нові моделі посівної та ґрунтообробної техніки
bednar-machinery.com

Чеський виробник сільгосптехніки BEDNAR у 2019 р. виведе на ринок нові агрегати, серед яких культиватори Versatill VO Profi та Stripmaster EN, сівалка Alfa Drill і бункер Ferti-Box FB_F Dual.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Універсальний культиватор Versatill VO Profi оснащений культиваторними стійками, розташованими в 5 рядів. Така конструкція забезпечує ідеальне перекриття стрілчастих лап, що дозволяє виконати рівномірний обробіток профілю ґрунту. Кожна стійка обладнана горизонтальною пружинною системою захисту. Інтегрована транспортна вісь підвищує маневровість культиватора при транспортуванні, зменшує радіус розвороту в кінці поля, а в разі необхідності дозволяє працювати без задніх прикочуючих котків.

Культиватор Versatill VO Profi підходить як для передпосівної підготовки ґрунту на полях з великою кількістю рослинних решток, так і для інтенсивного культивування стерні на глибині 15 см і нижче. Універсальний стерньовий культиватор можна придбати вже у двох робочих ширинах: 6 м та 7,5 м.

Культиватор Stripmaster EN призначений для полосового обробітку ґрунту з можливістю внесення добрив у два горизонти по глибині.

«Перевагою цього агрегату є унікальні робочі органи, що дозволяють застосовувати як мінеральні, так і рідкі добрива, у тому числі рідкий перегній або зброджені органічні залишки з біогазових станцій», — зазначив комерційний директор BEDNAR в Україні Михайло Кришко.

Stripmaster EN оснащений передніми прорізними дисками, «їжаками» очищення рядів, культиваторними лапами та задніми котками. Агрегат має опорні колеса для підтримки рівномірної робочої глибини по всій ширині захвату. Цей культиватор обробляє ґрунт на смугах в міжрядді з 70 см (75 см) на глибину до 35 см. Ґрунт розпушується на задану глибину по всій ширині роботи секції. Агрегат може очистити смугу від рослинних решток навіть у великих кількостях, наприклад, після збирання кукурудзи. Stripmaster EN виготовляється шириною захвату 6 м.

Alfa Drill може бути встановлена на різних типах машин з асортименту BEDNAR. Ця техніка застосовується для висіву сидератів, зернових, трав або для внесення добрив.  Агрегат оснащений дозуючим механізмом з сівалок Omega, виготовлений з нержавіючої сталі та розташований під бункером. Керування технікою відбувається за допомогою терміналу Isobus з кабіни водія. Завдяки вентилятору, що приводиться в дію гідравлічним двигуном, пристрій рівномірно розподіляє посівний матеріал. Агрегат Alfa Drill доступний з бункером ємністю 400 л та 800 л.

Фронтальний бункер для добрив Ferti-Box FB_F Dual має дві ємності загальним об’ємом 2200 л у співвідношенні 70:30. Він оснащений двома дозуючими механізмами з електроприводами. Дозування здійснюється за допомогою терміналу Isobus.

Бункер Ferti-Box FB_F Dual працює під постійним надлишковим тиском всередині, що підвищує точність дозування добрив. Він агрегатується з трактором на передній навісці.

Нагадаємо, компанія BEDNAR провела зустріч з українськими дилерами техніки, на якій обговорили розширення портфоліо техніки, плани на новий сезон, маркетингову активність та спеціальні програми по сервісу та запасних частинах.Радимо почитати