Новини

АІС збільшив частку продажів автомобілів і сільгосптехніки в кредит і лізинг до 29%

19 Лютого 2019 220

AIS-lising
У 2018 р. частка кредитно-лізингових угод АІС збільшилася до 29% від загального обсягу продажів
АІС

Група компаній АІС у 2018 р. майже в півтора раза збільшила частку продажів автомобілів, вантажівок, автобусів і сільгосптехніки в кредит і лізинг.

Про це повідомляє прес-служба АІС.

У 2017 р. частка проданих АІС транспортних засобів в кредит і лізинг склала 20%. У 2018 р. частка кредитно-лізингових угод збільшилася до 29% від загального обсягу продажів.

У компанії повідомляють, що підвищення продажів техніки в кредит і лізинг викликано цілою низкою факторів:

  • збільшення кількості банків та лізингових компаній, які активно працюють у цьому сегменті;
  • поліпшення фінансових умов покупки в кредит і лізинг;
  • початок активного кредитування або продажу в лізинг автомобілів з пробігом;
  • велика кількість акційних програм і періодично діючі акційні пропозиції з продажу в розстрочку або зі зниженою % ставкою річних.

Також АІС пропонує клієнтам скористатися біржею фінансових послуг «АІС Фінанс».

Компанія уклала угоду про співпрацю з двома десятками провідних фінансових установ України та пропонує більше сотні програм.

У планах компанії на 2019 р. посилювати позиції в цьому напрямку. Тому АІС планує активізувати роботу з новими партнерами.

Наразі АІС пропонує придбати в кредит і лізинг легкові і/або комерційні автомобілі таких брендів, як Renault, Citroen, Peugeot, Geely, Chevrolet, Opel, ГАЗ, УАЗ; вантажні автомобілі та спеціальну агротехніку МАЗ, ГАЗ, автобуси ГАЗ, ПАЗ, трактора МТЗ Belarus.

Нагадаємо, у рамках виставки «Зернові технології-2019» АІС представить кілька експозицій з технікою для агробізнесу, включаючи автопаливозаправник KrASZ-M5С5Т1, сільгоспсамоскид KrASZ-C4DC0S і трактор МТЗ Беларус 1221.2.Радимо почитати