Новини

John Deere оновив програмне забезпечення та функції Machine Sync

18 Лютого 2019 624

John Deere-Machine Sync
John Deere розширив можливості функції Machine Sync
deere.com

З метою вдосконалення автоматизації, функціональності та безпеки дисплеїв Generation 4 4600 CommandCenter™ та 4640 Universal Displays компанія John Deere випустила оновлення програмного забезпечення 19-1 Gen 4.

Про це повідомляється на сайті компанії.

В оновленій версії дисплей Gen 4 показує площу та приблизний час до завершення робіт. Оператор може в ручному режимі з кабіни вносити дані про погодні та польові умови. Також можна внести інформацію про швидкість та напрямок руху вітру, погодні, польові умови та стан ґрунту, а також зміну цих показників протягом дня. При використанні разом з JDLink™ Connect внесену інформацію можна переглянути на будь-якому пристрої, під'єднаному до мережі, через John Deere Operations Center та мобільний додаток MyOperations™.

«З цією версією дисплей Gen 4 сумісний з більшою кількістю обладнання John Deere, включаючи кормозбиральні комбайни серій 8000 та 9000. Також вона дозволяє фіксувати дані про погодні та польові умови розширює функціональність та автоматизацію AutoTrac™ для більшої кількості обладнання, а також забезпечує додатковий рівень безпеки», — зазначив менеджер з маркетингу технологій точного землеробства John Deere Джон Мішлер.

Крім того, клієнти можуть використовувати AutoTrac Turn Automation та AutoTrac Implement Guidance з SeedStar™ 4. Ці додатки дозволяють оператору автоматизувати процес керування та повороту в кінці ряду, що забезпечує швидше, простіше та більш точне виконання повороту та дотримання заданого маршруту.

З оновленням програмного забезпечення користувачі можуть захистити свої дисплеї та ресивери від неправильного використання та крадіжок завдяки чотирьохзначному PIN-коду. Пристрої можливо розблокувати за допомогою кодів для адміністратора, оператора або майстра на дисплеях Gen 4 Universal Displays і ресиверах StarFire™ 6000.

Також John Deere розширив можливості функції Machine Sync, яка синхронізує швидкість та положення трактора з причепом і комбайна при завантаженні на ходу під час збирання врожаю. Функція Gen 4 Machine Sync використовує нову технологію, яка вже вбудована в усі комбайни S700.

Разом з Gen 4 Machine Sync клієнти також можуть використовувати In-Field Data Sharing для бездротового обміну лініями наведення, картами покриття, положенням машини, рівнем заповнення зернового бункера та даними про розвантажувальний шнек між машинами.

«Machine Sync значно спрощує процес збирання врожаю, автоматизуючи процес розвантаження комбайна та дозволяючи оператору зосередитися на збиранні або інших функціях машини. Використання Machine Sync прискорює процес збирання, скорочує втрати зерна та знижує рівень стресу оператора комбайна й зернового причепу при великому завантаженні, особливо під час роботи вночі чи за поганої видимості», — підкреслив Джон Мішлер.Радимо почитати