Новини

Amazone розширив лінійку обприскувачів UF 02

18 Лютого 2019 140

amazone-obpryskyvach
Amazone випустив нову модель обприскувача UF 1602
farm-connexion.com

Німецький виробник Amazone розширив лінійку обприскувачів UF 02 новою моделлю з номінальним об'ємом бака 1600 л і фактичним обсягом 1700 л. UF 1602 може бути оснащений штангами Super-S2 шириною від 15 м до 30 м.

Про це повідомляється на офіційному сайті Amazone.

Обприскувач UF 1602 має поліетиленовий бак спеціальної форми з оптимальним центром тяжіння. Гладкі внутрішні та зовнішні стінки агрегата дозволяють якісно очистити бак.

Управління циркуляцією розчину на UF 1602 здійснюється через централізовану систему управління SmartCenter. Вона розташовується за великими відкидними дверцятами на лівій стороні машини, які захищають всі елементи від потрапляння розчину та бруду.

Промивний бак має об'єм 60 л. За словами представників компанії, конічна форма бака та висока потужність всмоктування гарантують швидке, безперебійне заповнення, а також повне видалення залишків. Для ефективної промивки гранульованих препаратів під всмоктуючим отвором передбачена додаткова форсунка для змішування і кругова магістраль.

Опціональний Comfort-пакет дозволяє дистанційно керувати й автоматизувати циркуляцію розчину. При всмоктуючому заповненні функція автоматичної зупинки є стандартною, а при напірному — опціональною. В залежності від рівня заповнення бака налаштовується змішувач. Comfort-пакет передбачає його автодинамічне регулювання.

Після обробки Comfort-пакет дозволяє провести автоматичне очищення з дистанційним управлінням з кабіни трактора.

Обсяг бака UF 1602 можливо збільшити на 1 л за допомогою використання фронтального бака FT 1001. Функція FlowControl+ дозволяє фронтальному баку повністю інтегруватися в циркуляцію розчину UF 1602.

Нагадаємо, Amazone розробив для модельного ряду дводискових розкидачів добрив ZA-M систему EasySet, яка дозволяє оператору налаштовувати обладнання з кабіни трактора.Радимо почитати