Новини

SlurryKat запускає нову лінійку штанг для крапельного внесення добрив

28 Листопада 2016 50

Початкова ціна на модель шириною 7,5 м становить £6750
Початкова ціна на модель шириною 7,5 м становить £6750
AgriMachineryNews

Компанія SlurryKat з Північної Ірландії випустила нову бюджетну лінійку штанг для крапельного внесення добрив для фермерських господарств. Компанія вже добре зарекомендувала себе як лідера на ринку обладнання для внесення рідких добрив та як першопрохідця у виготовленні систем крапельного внесення.

Нова лінійка скоріше доповнює існуючі ринкові підходи компанії, які складаються з лінійки продуктів преміум-класу, розроблених для підрядників та великих фермерських господарств, а також основної бюджетної лінійки обладнання.

«Цей підхід останні кілька років досить добре сприймали на ринку. Тепер у нас є продукція для всіх, ми маємо як преміум продукти, так і основні, все від подрібнювачів до цистерн для рідких добрив», — говорить СЕО компанії SlurryKat Гарт Кейрнс.

Функції нової лінійки штанг для крапельного внесення вирізняються надзвичайною якістю. Наразі доступні дві моделі з популярною робочою шириною 7,5 м і 9 м.

Ще однією інноваційною особливістю є підпружинені бони, які автоматично повертаються у вихідне положення, якщо випадково під час виконання операцій натикаються на перешкоду, як наприклад, стовп.

На цих штангах використовуються подрібнювачі/розподільники Vogelsang, які зазвичай використовуються в преміум-лінійках штанг від SlurryKat та забезпечують ідеальний розподіл речовини по всій ширині агрегату.

Ці елементи також зробили на 50% легшими для того, щоб уникнути проблем з балансуванням при роботі з існуючими цистернами.

«Нові штанги для крапельного внесення можуть бути під’єднані до будь-якої цистерни без необхідності задньої гідравліки, що допоможе зекономити на коштах та небажаній вазі», — додав Гарт Кейрнс.

Вихід нової лінійки штанг співпав із запуском Гранту на модернізацію ферм у Північній Ірландії, коли фермери можуть отримувати фінансову допомогу на штанги, під’єднані до існуючих цистерн або на цілком нові штанги та цистерни.

Початкова ціна на модель шириною 7,5 м становить £6750.

Нагадаємо, минулого року компанія запустила нову лінійку цистерн Panterra.

AgriMachineryNewsРадимо почитати