Новини

Deutz-Fahr представив дві нові моделі тракторів 6 серії

18 Лютого 2019 155

Deutz-Fahr-tractor
Трактори 6130 та 6140 призначені для використання на рослинницьких і тваринницьких господарствах
profi.co.uk

На виставці National Farm Machinery німецький виробник сільгосптехніки Deutz-Fahr представив дві моделі тракторів 6130 (126 к.с.) та 6140 (136 к.с.), призначені для використання на рослинницьких і тваринницьких господарствах.

Про це повідомляє profi.co.uk.

Нові трактори оснащені 3,8-л чотирьохциліндровими двигунами SCR Stage IV. На вибір доступна трансмісія з силовим перемиканням або TTV. Передня вісь була виготовлена спеціально для цих моделей, а 6140 TTV має підвіску передньої осі.

Обидва трактори оснащені інтегрованими гальмами передньої осі, а система кермового управління SDD на всіх моделях дозволяє вдвічі зменшити число обертів керма для повороту передніх коліс. Регульоване сидіння з пневматичною підвіскою є частиною стандартної комплектації. За словами представників компанії, у порівнянні зі звичайними гумовими ізоляторами, у новій кабіні гідравлічна система підвіски з сайлентблоком знижує шум і вібрації до 40%.

Чутлива до навантаження гідравлічна система з закритим центром має продуктивність 121 л/хв. Вантажопідйомність задньої зчіпки з електронним управлінням становить близько 7 т, а для роботи з навантажувачем доступне дахове вікно. Також нові моделі оснащені передньою зчіпкою/ВВП.

Нагадаємо, Deutz-Fahr розширив серію 5DS TTV 5 новими моделями тракторів потужністю від 83 к.с. до 107 к.с..Радимо почитати