Новини

Lemken закрив 2018 рік з оборотом у €380 млн

15 Лютого 2019 99

Lemken-oborot
Загальний оборот Lemken у 2018 р. виріс на 6%
Traktorist.ua

Загальний оборот компанії Lemken у 2018 р. склав €380 млн, що означає зростання 6%. Частка експорту не змінилася і склала 77%.

Про це повідомляє прес-служба Lemken.

У 2018 р. особливо помітним виявилося зростання продажів плугів і коротких дискових борін.

Найбільшим ринком Lemken у 2018 р. залишилася Німеччина, де вдалося збільшити оборот на 8%. Важливими ринками є Росія, Франція, країни Бенілюксу (Бельгія, Нідерланди та Люксембург), Іспанія, Італія, Канада, США, Індія, Україна.

Також компанія Lemken інвестувала близько €8,5 млн у  розширення виробництва та модернізацію. Розпочато роботу з комплексного розвитку виробничої логістики, яка дозволить ефективніше забезпечувати постачання складальних ліній і забезпечити місце для нових серій продукції.

Наприкінці 2018 р. штат Lemken налічував 1635 співробітників, що на 165 більше, ніж у минулому році.

«Погода серйозно вплинула на наші плани та терміни. Через це і нашим постачальникам теж довелося несолодко. На щастя, в традиціях нашого сімейного підприємства — тісний контакт з клієнтами та дилерами. І завдяки своїй активності та гнучкості у співпраці з ними ми змогли в найкоротші терміни виконати всі замовлення та заявки на сервісне обслуговування», — заявив виконавчий директор Ентоні ван дер Лей.Радимо почитати