Новини

Мінагрополітики планує внести зміни оцінки відповідності сільгосптехніки

15 Лютого 2019 1 312

minagro-tractor
Мінагрополітики планує імплементувати окремі акти ЄС
Traktorist.ua

Мінагрополітики планує імплементувати окремі акти ЄС, які встановлюють вимоги до екологічності сільськогосподарських транспортних засобів, їх технічної та функціональної безпеки, адміністративних процедур та документів.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Мінагрополітики 14 лютого 2019 р. провело круглий стіл «Імплементація оновленого європейського технічного законодавства щодо затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських транспортних засобів в Україні». До участі у заході долучилися представники Мінагрополітики, проекту ЄС, українських та іноземних компаній-імпортерів і виробників сільгосптехніки.

Учасники ознайомилися з поточним станом імплементації європейської моделі допуску на ринок сільськогосподарських та лісогосподарських транспортних засобів. Зокрема, було обговорено оптимальні шляхи впровадження в Україні оновленого законодавства ЄС з питань оцінки відповідності сільськогосподарської та лісогосподарської техніки.

«Зміни полягатимуть у внесенні змін до діючого Технічного регламенту затвердження типу, впровадженні нового регламенту та розробці низки наказів Мінагрополітики щодо окремих вимог до техніки», — зазначається в повідомленні.

Деякі положення планується застосовувати з використанням перехідних періодів, що дасть учасникам ринку можливість завчасно підготуватися до нових правил.Радимо почитати