Новини

ХТЗ провів черговий етап модернізації виробництва

14 Лютого 2019 669

xtz-modernizaciya
ХТЗ вводить в експлуатацію нове обладнання
ХТЗ

У рамках програми модернізації виробництва Харківський тракторний завод вводить в експлуатацію нове обладнання.

Про це повідомляється на офіційному сайті ХТЗ.

Наразі в роботу введена лінія хіміко-термічної обробки металів, яка замінила безмуфельний агрегат. Це дозволило значно підвищити якість термічної обробки деталей.

«На заводі ХТЗ встановлено нове обладнання і зараз проходить його освоєння. Воно включає лінію хіміко-термічної обробки металів від компанії Ipsen. Це спеціалізоване обладнання виробництва США, виготовлене в Німеччині. Лінія являє собою автоматизований комплекс обладнання, яке керується дистанційно за допомогою комп'ютера. На даному етапі співробітники заводу проходять навчання з експлуатації лінії в напівавтоматичному режимі одночасно з процесом виробництва. Після завершення навчання лінія буде переведена в автоматичний режим роботи», — підкреслив керівник проекту модернізації Харківського тракторного заводу Владислав Сопіт.

Також на ХТЗ вже встановлена ​​і проходить тестові випробування роботизована 3D лазерна установка для точної обробки металу, яка дозволить замінити існуючі лінії по механічній обробці корпусних і рамних деталей.

«В автоматичному режимі працюють  нові стрічкопильні верстати, які дозволили заводу відмовитися від гарячої рубки металу, а найближчим часом очікується постачання центрів, необхідних для перенесення механічної обробки деталей зі старого обладнання на нові прогресивні технології», — зазначається в повідомленні.

На підприємстві триває реалізація першого етапу дворічної стратегічної програми модернізації. Обсяг інвестицій DCH в модернізацію ХТЗ складе близько 230 млн грн.

Нагадаємо, протягом 2018 р. експорт тракторів ХТЗ збільшився вдвічі. Основними ринками збуту стали Польща, Болгарія, Румунія, Литва, Грузія, Молдова, Казахстан, Вірменія та Нова Зеландія.Радимо почитати