Новини

BEDNAR провів зустріч з українськими дилерами

14 Лютого 2019 177

Bednar-Ukraine
Bednar обговорив з українськими дилерами плани на новий сезон
Traktorist.ua

Компанія BEDNAR провела зустріч з українськими дилерами техніки. На з’їзді були присутні власник та засновник компанії Ладіслав Беднар, його сини Ян Беднар та Войтех Беднар, а також представники компаній «Агроресурс», «Адлєр», «Конкорд», «Компанія ЛАН» та NFM AGRO.

Про це у ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив комерційний директор BEDNAR в Україні Михайло Кришко.

На зустрічі обговорювали розширення портфоліо техніки новими моделями. Зокрема дисковими лущильниками Atlas AO 6000 Profi та AЕ12400Profi і сівалкою Omega OO 6000 Fl. Ці агрегати доступні для замовлення уже з середини лютого.

Крім того, обговорювалися плани на новий сезон, маркетингова активність, спеціальні програми по запасних частинах та сервісному обслуговуванню. Були вручені Сертифікати Дилера на 2019 рік.

«Щоб підвищити ефективність продажів та задовольнити потреби клієнтів в якісному сервісному обслуговуванні та поставках запасних частин, ми плануємо детально проаналізувати роботу всіх наших  дилерських мереж і вирішити, чи вносити позитивні зміни у роботу наших існуючих дилерів, чи можливо потрібно розширювати дилерську мережу, щоб бути ефективно представленими в кожній з областей України», — зазначає Михайло Кришко.

У BEDNAR також вивчають успішність досвіду запровадження регіоналізації продажів, метою якої є підвищення ефективності співпраці дилер-клієнт.

Напередодні нового сезону представники компанії BEDNAR проводять навчання для сервісних спеціалістів та менеджерів з продажів компаній-дилерів. Також дилери України отримали ексклюзивні умови придбання демо-агрегатів.

Нагадаємо, чеський виробник сільгосптехніки Bednar FMT планує збільшити потужність заводу на 30% протягом наступних 2 років. Це стане можливим завдяки будівництву нового двоповерхового виробничого цеху.Радимо почитати