Новини

В Україні почнуть випускати корейські агродрони

13 Лютого 2019 242

dron-Ukraine
SafeusDrone готовий налагодити виробництво в Україні
dronedj.com

У 2018 р. корейська компанія SafeusDrone, яка спеціалізується на виробництві дронів, домовилася з Національним авіаційним університетом в Кропивницькому про збірку БПЛА.

Про це повідомляє delo.ua.

«Компанія SafeusDrone готова розвивати свій бізнес в аграрній галузі Кіровоградської області, але спочатку хоче проаналізувати попит на продукцію, а потім вирішувати, як розвивати проект і налагоджувати виробництво», — зазначив посол Республіки Південна Корея в Україні Лі Янг-Гу.

Безпілотники можуть використовуватися в сільському господарстві для обприскування полів, що дозволить значно заощадити фінансовий ресурс і раціонально використовувати робочу силу.

За словами Лі Янг-Гу, у довгостроковій перспективі, обидві сторони мають інтерес до налагодження виробництва в Україні, бо тут є гарна база, відмінні технології та людський ресурс.

«У Кореї це коштує дуже дорого. Крім того, у нас є обмеження по тестуванню дронів. Наразі обговорюється така можливість, але поки ще рано говорити про результати. Упевнений, що об'єднання зусиль корейських та українських фахівців в найближчій перспективі буде тільки максимально сприяти лідерству наших держав в галузі ІТ-технологій», — підкреслив Лі Янг-Гу.

Нагадаємо, британський стартап з моніторингу полів виходить на український ринок.Радимо почитати