Новини

Keenan розробила систему змащення ланцюгів для середніх кормороздавачів

25 Листопада 2016 55

Кормороздавач MechFiber 365 має достатній об’єм для годівлі 120 корів за одне завантаження
Кормороздавач MechFiber 365 має достатній об’єм для годівлі 120 корів за одне завантаження
twitter.com

Компанія Keenan оновила лінійку середніх кормороздавачів та обладнала їх функцією закритої масляної ванни для змащення ланцюгів, що дозволить подовжити термін служби ланцюгової системи приводу, повідомляє fwi.co.uk.

Нові машини мають чотирьохланцюгову систему приводу, що скорочує передаткове число і забезпечує незалежний привід для шнека, знижує навантаження на ланцюги, зірочки та підшипники, тим самим подовжуючи термін їх служби.

Двоє з чотирьох ланцюгів проходять через закриту масляну ванну і забезпечують постійне змащення та відведення тепла іншим ланцюгам, що в результаті зменшує зношування.

Компанія вперше перенесла цей успішний проект на лінійку середніх кормороздавачів. Тепер модель MechFiber 365 в стандартній комплектації має систему ланцюгового змащення, а також всі ті функції, як і популярна модель 360.

З-поміж інших функцій виділяється головна змащувальна магістраль, яка дозволяє змащувати всі підшипники в одному місці, а стратегічно розміщені канали повертають мастило назад у ванну для повторного використання.

Доступ до двохланцюгової масляної ванни здійснюється через скловолоконні двері, а оглядове скло дозволяє оператору зовні слідкувати за рівнем мастила, щоб не ланцюги пересихали.

Кормороздавач MechFiber 365 має достатній об’єм для годівлі 120 корів за одне завантаження і може бути оснащений одноосьовим, двоосьовим візком або тандемними поворотними осями.

Вимоги по рекомендованій потужності складають 105 к.с., а ще одна функція – це новий задній бампер зі світлодіодними фарами.

Рекомендована роздрібна ціна MechFiber 365 становить £44,200.Радимо почитати