Новини

Elvorti відкриє в Болгарії лабораторію

12 Лютого 2019 84

Elvorti-navchannya
Elvorti планує відкрити навчально-наукову лабораторію техніки у Болгарії
elvorti.com

Компанія Elvorti у 2019 р. планує відкрити навчально-наукову лабораторію техніки на базі Русенського університету Ангела К'нчева в Болгарії.

Про це повідомляється на офіційному сайті Elvorti.

Лабораторія буде створена з метою підвищення рівня підготовки студентів, ознайомлення їх із сучасною сільськогосподарською технікою і проведення науково-дослідних робіт. В аудиторії встановлять сучасні зразки сільгосптехніки, стенди та плакати з описом всієї номенклатури техніки українського бренду Elvorti.

«Наразі недостатньо отримати знання і хороші оцінки. Адже конкуренція на ринку праці зростає, а технічний прогрес посилюється. Робочі місця витісняє сучасна техніка, для керування якою потрібні висококласні фахівці. Тому знати техніку, її можливості, а також тонкощі сервісного обслуговування — вимога часу», — зазначають представники Elvorti.

Проект «Приєднуйся до команди Elvorti» спрямований на зміну підходів до навчального процесу, розвиток і впровадження інноваційних систем, які дозволять краще й ефективніше засвоювати матеріал, а також розширять можливості для науково-дослідницької діяльності. У рамках проекту за останні два роки компанія відкрила лабораторії у всіх провідних аграрних університетах України.

Нагадаємо, компанія Elvorti передала Національному університету біоресурсів і природокористування України три нових навчально-дослідних стенди секцій сівалок модельних рядів Astra, Vega, Vesta.Радимо почитати