Новини

Британський стартап з моніторингу полів виходить на український ринок

11 Лютого 2019 226

Hummingbird-Technologies
Hummingbird використовує знімки з дронів, малої авіації та супутників
news.tut.by

Британський стартап Hummingbird Technologies, який пропонує технології для комплексного аналізу посівів, починає роботу на українському ринку.

Про це повідомляється на smartfarming.ua.

Hummingbird використовує всі три технології дистанційного зондування: знімки з дронів, малої авіації та супутників. Отримані знімки обробляються з використанням алгоритмів машинного навчання та штучного інтелекту. 

«Наша платформа може виявляти бур'яни, наявні, наприклад, на соняшниковому полі. На основі цієї інформації готується план диференційованого внесення гербіцидів. Це дозволить агровиробникам суттєво економити на ЗЗР», — зазначив директор з розвитку Hummingbird Technologies в Україні Вадим Кононенко.

Використовуючи платформу стартапа, агровиробники отримають можливість створювати план диференційованого внесення азоту та гербіцидів, карти наявності бур'янів перед посівом і в міжряддях, а також розраховувати густоту посівів, прогнозувати врожайність, моделювати режими зрошення.

Нагадаємо, компанія Mobile Recon Systems  презентувала новий безпілотний літаючий апарат, що здатний перевозити вантаж, який більш ніж у 2,5 рази перевищує масу дрона.Радимо почитати