Новини

Merlo розширив асортимент телескопічних навантажувачів

11 Лютого 2019 158

merlo-navantazhyvach
Merlo презентував нові моделі навантажувачів
fginsight.com

Італійська компанія Merlo презентувала нові моделі телескопічних навантажувачів серій Turbofarmer і Multifarmer

Про це повідомляє agroportal24h.cz.

Телескопічний навантажувач TF65.9 CS, який входить до серії Turbofarmer, має вантажопідйомність 6500 кг. Висота підйому становить 8,8 м. Потужність TF65.9 CS досягати 170 к.с. Навантажувач оснащений новою кабіною з гідропневматичною підвіскою. За словами представників компанії, це топова модель у версії «High Capacity», яка використовується для складних задач.

Також Merlo представив універсальні навантажувачі Multifarmer Medium Duty MF34.7 і MF34.9. Вони підіймають 3000 кг і досягають висоти 7 м або 9 м. 136-сильний двигун працює з коробкою передач CVtronic. Ці навантажувачі можуть мати задній вал відбору потужності з електронним управлінням і задній люк з трьома точками категорії II.

«Для Merlo інновації мають вирішальне значення. Тому ми щорічно інвестуємо 8% нашого обороту в дослідження та розробки», — зазначив директор з маркетингу та комунікацій Merlo Паоло Андреоне.

Нагадаємо, АБА «АСТРА» на виставці «Зернові технології 2019» вперше в Україні представить нову модель навантажувача Manitou MLT-X 737-130 PS+.Радимо почитати