Новини

M&R Maschinen розробила новий агрегат для скошування кукурудзяної стерні

24 Листопада 2016 146

Strohmax 5000-2 на виставці EuroTier
Strohmax 5000-2 на виставці EuroTier
profi.com

Німецька компанія M&R Maschinen (BioMaRo) розробила новий агрегат для скошування стерні та рослинних залишків після збору кукурудзи, повідомляє profi.com.

Нова модель має назву Strohmax та була уперше представлена відвідувачам на виставці Agritechnica в минулому році. Минулого тижня на виставці EuroTier було представлене друге покоління цієї машини вагою 3,5 т та шириною 5 м (6 рядів).

Оновлений подрібнювач Strohmax 5000-2 навішується на передню частину кормозбирального комбайну. Головною новацією агрегату є набір спіральних роликів, через які ґрунт потрапляє в машину до 2,5-метрового подрібнювача і знову випадає на землю. Робоча швидкість машини становить 3-6 км/год., а в компанії стверджують, що вона може обробляти до 90-95% пожнивних решток після збору кукурудзи, які можна використовувати для біогазових установок, роблячи з них пелети для опалення, або ж для годівлі сухостійних корів.

Машина може обробляти до 2 га/год., а її продуктивність становить близько 20-30 т/год. Завдяки такому агрегату підрядники мають додаткову роботу восени. Окрім того, виробники стверджують, що після такого обробітку ґрунт потребує значно меншої культивації під майбутні культури.

Такий подрібнювач також підходить і для інших культур, в тому числі зернових. Вартість машини становить €50,000.Радимо почитати