Новини

ХАРП продемонструє підшипники для сільгосптехніки на АгроВесні

8 Лютого 2019 166

harp_agro
ХАРП на виставці «Зернові технології 2019» представить рішення роботи сільгосптехніки
harp.ua

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) на міжнародній агропромисловій виставці «Зернові технології 2019» представить рішення роботи сільгосптехніки.

Про це повідомляється на офіційному сайті ХАРП.

На виставці ХАРП представить підшипники HARP AGRO з ущільненнями підвищеної герметичності X-SHIELD, серію підшипників UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійку корпусних вузлів на базі даних підшипників, а також ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT.

ХАРП пропонує інноваційне рішення, включивши в підшипники та підшипникові вузли запатентовані конструкції багатокромкових і касетних ущільнень X-SHIELD. Вони дозволяють підшипнику ефективно працювати навіть в екстремальних умовах експлуатації сільгосптехніки і виключати попадання сторонніх речовин всередину підшипника.

«Підшипники HARP AGRO стійкі до високих динамічних навантажень, зберігають зносостійкість у важких умовах експлуатації, мають високий рівень захисту від абразивних частинок, пилу, бруду, забезпечують безвідмовну роботу механізмів і мають тривалий термін експлуатації», — зазначається в повідомленні.

За словами представників компанії, економічно ефективним рішенням для сільгосптехніки також є серія підшипників UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL), лінійка корпусних вузлів на базі даних підшипників і ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT. Якість виготовлення підшипника та корпуса забезпечує їх повну взаємозамінність в будь-який час експлуатації.

Нагадаємо, ХАРП планує вийти на ринок Туреччини.Радимо почитати