Новини

В Україні буде вперше представлена нова модель навантажувача Manitou

7 Лютого 2019 288

Manitou-MLT-X-737
АБА «АСТРА» вперше в Україні представить навантажувач Manitou MLT-X 737-130 PS+
astra-group.ua

АБА «АСТРА» на виставці «Зернові технології 2019» вперше в Україні представить нову модель навантажувача Manitou MLT-X 737-130 PS+.

Про це повідомляється на офіційному сайті АБА «АСТРА».

Нові моделі Manitou серії MLT, що мають назву New Ag, оснащені економічним двигуном Deutz і паливною системою Common Rail. Цей двигун розроблений спеціально для країн СНД відповідно до якості пально-мастильних матеріалів та має рівень екологічності Tier 3.

Максимальна вантажопідйомність навантажувача MLT-X 737-130 PS+ становить 3700 кг, а найбільша висота підйому ваги — 6,90 м.

Кабіна MLT-X 737-130 PS+ має панорамне лобове скло зі зручною решіткою. Вона оснащена двома моніторами та кнопками подвійної дії з можливістю зміни їх розташування. Ця кабіна має вищий рівень шумоізоляції.

«Концепція навантажувача спрямована на ще більший у порівнянні з попередньою моделлю рівень комфорту оператора. Це досягається завдяки новим запатентованим технологіям конструкції кабіни та органів управління навантажувачем», — зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, АБА «АСТРА» в листопаді вперше завезла в Україну навантажувач Manitou MLT-X 960. Техніка була передана селянському фермерському господарству «Україна».Радимо почитати