Новини

John Deere представить повну лінійку двигунів Stage V

7 Лютого 2019 131

John_Deere-Stage-V
Лінійка двигунів Stage V отримала офіційну сертифікацію
lafranceagricole.fr

Лінійка двигунів Stage V отримала офіційну сертифікацію. Це дозволяє компанії John Deere Power Systems (JDPS) продовжувати вести своїх клієнтів до запланованого переходу на вищі стандарти викидів.

Про це повідомляє прес-служба компанії John Deere.

У цю лінійку входять двигуни зі змінною частотою обертів  нижче 56 кВт (75 к.с.) і вище 130 кВт (174 к.с.) та двигуни з постійною частотою обертів. Лінійка John Deere Industrial Stage V має діапазон потужності від 36 до більше 500 кВт (від 48 до більше 670 к.с.), а об’єми двигуна становлять від 2,9 л до 13,6 л.

Технології Stage V, що використовуються на цих двигунах, будуються на багаторічному досвіді розробок. John Deere має 1 млрд годин міжнародного досвіду з технологій очищення за допомогою дизельного сажового фільтра.

«Завдяки кожній послідовній стадії регулювання викидів, John Deere надавав рішення, які відповідали основним потребам клієнтів. Серед них були: збільшення терміну безвідмовної роботи, низькі експлуатаційні витрати та гнучка інтеграція. Те ж саме стосується і Stage V», підкреслила менеджер маркетингової служби та технології продаж JDPS в Європі, Африці та на Середньому Сході Сандрін Куасон.

Технології нейтралізації відпрацьованих газів від John Deere оптимізовані для гнучкої інтеграції, а деякі пропонують менші розміри та вагу від попередніх рішень Stage IV.

«Наша мета полягає в тому, щоб продовжувати надавати стратегічну перевагу глобальним клієнтам при переході до стандарту Stage V, як ми робили раніше. Маючи міжнародну сервісну мережу з понад 4000 локаціями, ми завжди готові підтримати наших клієнтів», — зазначила Сандрін Куасон.

Нагадаємо, американський виробник сільгосптехніки John Deere випустив на ринок обприскувач GPSPrecisionSprayer, який ексклюзивно доступний в лінійці ProGator™.Радимо почитати