Новини

У Києві відбудеться виставка АгроВесна 2019

6 Лютого 2019 208

Agrovesna-vystavka
У Києві відбудеться виставка АгроВесна 2019
Traktorist.ua

У Києві з 19 по 21 лютого відбудеться унікальна виставкова подія агросектору України — «АгроВесна 2019», яка об’єднує 3 міжнародні виставки: «Зернові технології», Agro Animal Show та  «Фрукти.Овочі.Логістика».

У рамках виставки «Зернові технології» буде представлене обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості, навантажувально-розвантажувальна техніка, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніка та технології для виробництва зернової продукції, біоенергетику.

Серед учасників виставки будуть виробники сільгосптехніки Elvorti, FarmetMaschio Gaspardo, JCB, «Бердянські жниварки», «Лозівські машини», а також дилер техніки АБА «АСТРА» .

У рамках виставки Agro Animal Show буде презентована техніка та обладнання для тваринницької галузі, зокрема для утримання та годування тварин, а також новітні науково–технічні розробки від профільних інститутів.

Серед учасників виставки — Agrotechnika, Bauer, Farmer Atlantic.

У рамках виставки «Фрукти. Овочі. Логістика» буде презентовано сільськогосподарську техніку, обладнання для крапельного зрошення, фертигації, транспортування, зберігання та пакування продукції.

Серед учасників виставок будуть компанії «Агріматко», «Кронен», «МАС Системз», «Промстан», «Український Аграрний Ресурс» та інші.

Захід «АгроВесна 2019» відбудеться у Міжнародному Виставковому Центрі, м.Київ, Броварський пр.-т,15, метро Лівобережна. Час проведення: 19-20 лютого — з 09-00 до 17-00 (вхід для відвідувачів до 16-30), 21 лютого — з 09-00 до 16-00 (вхід для відвідувачів до 15-30).Радимо почитати