Новини

Kubota виграв справу про порушення прав на товарний знак

5 Лютого 2019 110

Kubota-sud
Kubota виграв справу про порушення прав на товарний знак
weeklytimesnow.com.au

Корпорація Kubota виграла справу проти Henan Kubota Trading Co., Ltd. у зв'язку з порушенням прав на товарний знак і недобросовісною конкуренцією в Китаї.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Компанія Henan Kubota була зареєстрована як Henan Kubota Trading Co., Ltd. і використала цю назву на упаковках своєї продукції та рекламних оголошеннях.

Корпорація Kubota у травні 2017 р. подала позов у суд, стверджуючи, що ці дії є порушенням прав на товарний знак. Корпорація виграла справу, після чого Henan Kubota подала апеляцію. Але 29 грудня 2018 р. суд задовольнив майже всі вимоги корпорації Kubota, відхилив апеляцію та виніс остаточне рішення.

Суд постановив, що Henan Kubota повинна змінити свою торговельну назву, припинити дії, що порушують права, і відшкодувати збитки Kubota.

«Kubota прагне бути компанією, яка може внести важливий вклад в розвиток суспільства, завоювавши довіру багатьох клієнтів. Компанія продовжить захищати свій бренд й інтелектуальну власність, а також буде працювати над популяризацією бренду в усьому світі», — зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, холдинг «ВК Технополь» на Дні поля «Соєвий вік» презентував трактор Kubota моделі М5111.Радимо почитати