Новини

Hyundai продемонстрував новий фронтальний навантажувач

5 Лютого 2019 191

Hyundai-navantyvach-HL955
Hyundai продемонстрував фронтальний навантажувач HL955
rsindinc.com

Компанія Hyundai Construction Equipment на виставці World of Concrete 2019 продемонструвала новий фронтальний навантажувач Hyundai HL955. Розробники впровадили в машину інноваційну систему AAVM, яка дозволяє здійснювати моніторинг з можливістю кругового огляду.

Про це повідомляє proteh.org.

Фронтальний навантажувач Hyundai HL955 оснащений двигуном Cummins QSB6.7, потужність якого становить 197 к.с.. Експлуатаційна маса машини становить 15420 кг. Ківш GEM Attachments ємністю 2,8 м3 призначений для широкого спектра робіт. Гідравлічна муфта з чотирьохточковою системою підйому оптимізує виконання завдань при стресових навантаженнях і здатна забезпечити високу продуктивність при роботі кілька змін підряд.

Також нова модель фронтального навантажувача оснащена системою AAVM, яка, за допомогою декількох камер, формує огляд на 360° навколо машини. Вид з кожної з них може бути відображений як окремо, так і у вигляді панорами. В цю систему інтегрований механізм інтелектуального виявлення рухомих об'єктів IMOD. Він обробляє дані, отримані з камер, і передає оператору на приладову панель інформацію у вигляді стрілок про наявність поблизу предметів. Інноваційна система здійснює роботу в двох діапазонах: 2 м і 7 м.

«Hyundai продовжує реагувати на запити наших клієнтів за рахунок впровадження поліпшення та нових можливостей. Лідируюче положення компанії як ведучого постачальника повної лінійки продуктів для колісних навантажувачів. Ми також приділяємо особливу увагу стратегічним відносинам з постачальниками додаткового обладнання для комплектуючих», — зазначив менеджер по маркетингу компанії Hyundai Сonstruction Equipment Americas Кору Роджерс.Радимо почитати