Новини

John Deere надав інформацію про електричний трактор

4 Лютого 2019 220

john_deere_gridcon_tractor
John Deere надав інформацію про прототип електротрактора GridCON
profi.co.uk

Компанія John Deere надала інформацію про прототип електричного трактора GridCON потужністю 300 кВт (400 к.с.) з живленням від кабелю. Цей трактор не має кабіни та рядів важких батарей під капотом.

Про це повідомляє profi.co.uk.

Traktorist.ua вже писав, що John Deere продемонстрував повністю електричний трактор у роботі на полі, але не надав про нього жодної інформації.

Трактор під’єднується до звичайного джерела енергії через кабель, що дозволяє фермерам використовувати домашню електроенергію. Електродвигун потужністю 100 кВт (134 к.с.) обертає колеса, а ще 200 кВт (268 к.с.) доступно для електричного обладнання.

Барабан, закріплений на машині, має 1000 м кабелю, який за необхідності можна подовжити. На полі кабель викидається на землю та змотується механізмом. Для запобігання наїжджанню трактора на кабель використовується розумна система навігації.

Трактор автономно рухається за попередньо визначеними маршрутами на швидкості до 20 км/год.

GridCON також може керуватися вручну через дистанційне управління. Така функція буде зручною при маневруванні трактором на початку роботи на поворотній смузі або при транспортуванні в причепі.

Вимоги по потужності цього концепту трактора складають 2,5 кВ змінного струму. Він використовує шину постійного струму 700 В для розподілу електричної потужності на трактор та обладнання, а ефективність трансмісії становить близько 85%.

Вага робочого прототипу разом з барабаном та роботизованою рукою становить близько 8,5 т. Майже так само важить звичайний трактор 6195R, але він має вдвічі меншу потужність. Розробники прагнуть зменшити цю вагу щонайменше на тонну.

За словами представників компанії, GridCON працює тихо та не продукує викидів. У порівнянні з тракторами з живленням від батареї, цей прототип знижує експлуатаційні витрати на 50%.

Нагадаємо, компанія John Deere презентувала 20-тонний безпілотний комбайн на технологічній виставці CES.Радимо почитати