Новини

Amazone пропонує нові опції для дискових борін Catros

4 Лютого 2019 170

Catros-Special
Amazone пропонує передню раму з вирівнювачем Crushboard для дискових борін Catros
mynewsdesk.com

Для компактних дискових борін Catros Special і CatrosXL із шириною захвату 3 м, 3,50 м і 4,00 м Amazone опціонально пропонує передню раму з вирівнювачем Crushboard.

Про це повідомляється на офіційному сайті Amazone.

За словами представників компанії, ці дискові борони ідеально підходять для передпосівної підготовки, оскільки за допомогою вирівнювача Crushboard досягається більший ефект вирівнювання.

Це оснащення також має певні переваги при проведенні обробки стерні. За допомогою вирівнювача Crushboard перемелюються стручки ріпаку та стимулюється проростання його падалиці. Також за допомогою вирівнювача Crushboard подрібнюється стерня ріпаку, соняшнику та кукурудзи, що сприяє швидкій мінералізації соломи.

Передня рама монтується перед дисками. Вирівнювач Crushboard можна встановити незалежно від глибини роботи дисків. Налаштування глибини обробітку й інтенсивності роботи Crushboard може здійснюватися опціонально безступінчато механічно або дистанційно гідравлічно. При гідравлічному регулюванні механізатор може з кабіни трактора адаптувати настройку відповідно до актуальних умов. Також передня рама може бути оснащена слідорозпушувачем.

Нагадаємо, компанія «Бізон-Тех» стала офіційним представником Amazone в Україні. «Бізон-Тех» має право на продаж техніки, запчастин Amazone та на її сервісне обслуговування.Радимо почитати