Новини

Лозівські машини презентували дискову борону угорським аграріям

1 Лютого 2019 99

lozivski-mashyny-dykat
Лозівські машини презентували «Дукат-5» на виставці AGROmashEXPO
lozovamachinery.com

«Лозівські машини» в рамках участі в міжнародній агропромисловій виставці AGROmashEXPO представили угорським аграріям дискову борону «Дукат-5» із шириною захвату 5 м.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

За словами директора з експорту Едуарда Чудопалова, участь у виставці пройшло успішно і стенд компанії привернув увагу близько 200 відвідувачів.

«Після виставки експонована дискова борона «Дукат-5» відразу була відправлена покупцю. Крім цього, аграрії цікавилися короткими дисковими боронами шириною захвату 2,5 м і 3 м, а також глибокорозпушувачами «Франк»», — зазначив Едуард Чудопалов.

На ринок Угорщини компанія «Лозівські машини» вийшла три роки тому і за цей час зміцнила співпрацю з чинним дилерським партнером. Едуард Чудопалов зазначив, що у 2018 р. угорські фермери працювали в умовах сильної посухи. Тому «Лозівські машини» пропонуються місцевим аграріям техніку, яка є універсальною і може працювати в різних регіонах.

«Проблема зниженого рівня вологи ґрунту після посухи стає однією з найбільш нагальних при плануванні робіт. Тому потрібно правильно підходити до вибору технології обробітку ґрунту. Одна з переваг нашої лінійки дискових борін, що впливають на високий попит серед місцевих аграріїв, — це успішне застосування для різних способів обробки ґрунту в різних регіонах».

Нагадаємо, «Лозівські машини» запустили у виробництво нову дискову борону Дукат-9 з оптимізованою системою складання бічних робочих рам.Радимо почитати