Новини

Mzuri представить останні моделі ґрунтообробної техніки

1 Лютого 2019 102

mzuri-sivalka
Mzuri презентує ґрунтообробну техніку на SIMA 2019
mzuri.eu

Британський виробник сільгосптехніки Mzuri на виставці SIMA 2019 представить однопрохідну сівалку Pro-Til 6T, сівалку точного висіву Pro-Til 4T Xzact та агрегат для передпосівної підготовки ґрунту Rezult.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Однопрохідна сівалка Pro-Til 6T має ті ж інновації, що і її менші аналоги, в тому числі поворотні сошники з індивідуальним гідравлічним тиском, які точно розміщують насіння в центрі оброблюваної зони. Великий подвійний резервуар здатний розміщувати добрива під насінням, що забезпечує підвищення ефективності їх використання.

Окрім стандартних операцій, сівалка Pro-Til 6T може виконувати роботу трьох машин — сівалки strip-till, прямого і точного висіву.

За словами представників компанії, сівалка точного висіву Pro-Til 4T Xzact поєднує в собі точність традиційного точного висіву з перевагами однопрохідної системи обробітку ґрунту Mzuri. Прецизійна технологія Xzact доступна в якості опції для модернізації існуючих моделей.

Електронні прецизійні висіваючі агрегати та збірка сошників забезпечують рівномірне розміщення насіння, в той час як постійний гідравлічний тиск кожного важеля сошників забезпечує постійну точність глибини висіву.

Завдяки вакуумному дозуванню з регульованим тиском насіння розподіляється точно незалежно від розміру. Кожен блок містить дозуючий диск і розподільник для запобігання пропусків або подвоєнь.

Агрегат для передпосівної підготовки ґрунту Rezult є ефективним інструментом боротьби проти бур’янів та слимаків. Зубчаста борона з п'ятьма рядами створює ідеальний рівень нахилу, стимулює проростання бур’яну та порушує середовище існування слимаків.

Нагадаємо, на виставці SIMA 2019 німецький виробник сільгосптехніки Deutz-Fahr презентує модернізований термінал iMonitor для тракторів серії 6, 7 і 9 власного виробництва.Радимо почитати