Новини

Zetor презентував лінійку бюджетних тракторів

23 Листопада 2016 257

Збиратимуть Global Range на базі потужностей індійського філіалу компанії Zetor
Збиратимуть Global Range на базі потужностей індійського філіалу компанії Zetor
zetor.cz

Чеський виробник сільгосптехніки Zetor оголосив про початок виробництва тракторів для ринків, що розвиваються, повідомляє пре-служба компанії.

Нова лінійка отримала назву Global Range та буде складатись з п’яти моделей потужністю від 50 до 80 к.с. Особливістю Zetor Global Range є орієнтація на максимальне зниження вартості техніки та експлуатаційних витрат.

Трактори будуть комплектуватись трьох- або чотирьохциліндровими двигунами і матимуть частково або повністю синхронізовані коробки передач 8/2 або 12/12. На всіх без виключення моделях встановлюватиметься гідравлічна навісна система з механічним керування та можливістю силового, плавного та змішаного регулювання. Максимальна вантажопідйомність складатиме 2600 кг.

Трактори з шифрами 045, 1055, 1060 та 1065 матимуть лише задній привід, а флагман лінійки, модель 1075, буде випускатись у двох версіях: з приводом на два або чотири колеса.

Трактори будуть комплектуватись трьох- або чотирьохциліндровими двигунами

Враховуючи, що нова лінійка не призначена для країн Європи та Північної Америки, а орієнтована на менш заможні аграрні держави, конструкцію зроблено максимально простою та надійною, забезпечено легкий доступ до всіх вузлів і агрегатів. Кабіна, як така, відсутня на всіх моделях. Лише невеликий дашок захищатиме водія від сонця та дощу. В комплектацію кожного трактора входитиме також базовий набір інструментів.

Збиратимуть Global Range виключно на базі потужностей індійського філіалу компанії Zetor.Радимо почитати