Новини

Бобруйскагромаш збільшить експорт у Фінляндію

30 Січня 2019 66

bobryiskagromash-finlyandia
Бобруйскагромаш планує збільшити експорт сільгосптехніки в Фінляндію
bobruiskagromach.com

Представники білоруського холдингу «Бобруйскагромаш» досягли домовленостей з фінським дилером Agri Kymi OY про збільшення обсягів реалізації сільгоспмашин на фінському ринку в першому півріччі 2019 р. на 30-50%.

Про це повідомляє infobaza.by.

Також керівництво Agri Kymi OY виявило зацікавленість в розширенні асортименту сільгоспмашин, які постачаються в Фінляндію, за рахунок техніки для внесення твердих органічних і мінеральних добрив, тракторних причепів і нових моделей косарок.

«Для активізації рекламно-маркетингової роботи на ринку Фінляндії керівники «Бобруйскагромаш» і Agri Kymi OY прийняли рішення вести спільну роботу по просуванню нових видів техніки на цей ринок з урахуванням вимог місцевих аграріїв до такої техніки і особливостей умов експлуатації в Північній Європі», — зазначається повідомленні.

Нагадаємо, державний комітет з майна Білорусі оприлюднив перелік відкритих акціонерних товариств, держчастки в яких планується приватизувати у 2019 р. У цей список ввійшли виробники сільгосптехніки «Гомсельмаш» і БАТЕ.Радимо почитати