Новини

Вперше в Україні буде визначено ЧЕМПІОНА В АГРОБІЗНЕСІ

30 Січня 2019 371

farm-foresight
Вперше в Україні буде визначений чемпіон в агробізнесі онлайн
Traktorist.ua

У лютому 2019 року буде проведено Перший Зимовий чемпіонат аграрного бізнес-моделювання від FarmForesight і Traktorist.ua.

Командам з аграрних компаній України і збірним командам пропонують спробувати свої сили в онлайн симуляції, що моделює аграрні бізнес-процеси. Команда переможців стане онлайн чемпіонами України з агробізнесу та отримає повернення капіталу в п'ятикратному розмірі.

«З цього чемпіонату ми мріємо створити свого роду олімпійські аграрні ігри, тільки прокачувати ми будемо не м'язи, а розум. Тут всі рівні, не важливі ні посади, ні досвід, головне бажання розвиватися та вчитися. Такі турніри необхідні, щоб об'єднувати ринок і посилити фундамент кожної агрокомпанії її команду. Моя сестра-школярка розібралася в симуляції, тому я впевнена, що найкращі аграрні уми зможуть показати вищий пілотаж і завоювати звання Чемпіонів України з агробізнесу. Відкидайте скепсис міряйтеся врожайністю, цінами і EBITDA на гектар онлайн», зазначила СЕО Latifundist Media Тетяна Приходько.

P.S. У чемпіонаті буде не тільки корисно, а й дуже весело і азартно брати участь. Наприклад, ось так Тетяна танцювала, коли продала в симуляції соняшник за гарною ціною:)

Чемпіонат пройде з 11 по 28 лютого.

З 11-22 лютого онлайн.

28 лютого фінал.

У всіх команд будуть однакові вихідні умови:

  • 5 культур (соняшник, кукурудза, соя, ріпак і пшениця)
  • 3 роки моделювання з випадковими ціновими і погодними сценаріями
  • можливість застосовувати масові операції і детально аналізувати результати

Кожна команда покаже свою ефективність, моделюючи такі процеси:

  • сівозміну і планування витрат
  • управління запасами ТМЦ
  • управління польовими операціями, що передбачають внесення насіння добрив і ЗЗР
  • управління фінансами підприємства
  • продаж готової продукції (спот, форварди)

Результати оцінюються за основними параметрами ефективності: повернення капіталу (рентабельність) і EBITDA на гектар.

«Цей симулятор передбачає моделювання основних управлінських і деяких агрономічних процесів, які відбуваються в рослинництві. Все, що стосується планування і управління: сівозміна, розрахунок витрат на насіння, добрива, ЗЗР по кожній культурі. При цьому враховується погодний фактор, ціни на ринку, можливі варіанти продажу продукції (за спотовими, форвардними контрактами і т.д.)», розповідає про свою розробку засновник FarmForesight Олександр Ейне.

Всі учасники турніру матимуть можливість грати звичайні тренувальні сесії і сесії чемпіонату, в яких будуть визначені однакові умови для всіх. Кожна повністю зіграна сесія чемпіонату буде записуватися в загальний залік команди. Буде два параметри для порівняння: середнє повернення капіталу і EBITDA на гектар. У фінал пройдуть топ-4 команди в рейтингу з найвищими показниками повернення капіталу.

«Ми з командою докладемо максимум зусиль, щоб допомогти кожному розібратися з симуляцією і знайти для себе новий інструмент навчання, ну і, звичайно, боротися в чемпіонаті. Ми створили відео тур і вікі по грі. Але якщо є будь-які питання ми на зв'язку. Бажаю успіху командам. Дякую за вашу підтримку і відкритість», додав засновник FarmForesight Олександр Ейне.

Ми запрошуємо взяти участь абсолютно всі компанії: агрохолдинги, фермерів, елеватористів, постачальників насіння, хімії, добрив, дистриб'юторів, трейдерів, банки і всіх, хто пов'язаний з агробізнесом.

Корисна література для участників:

Зимовий чемпіонат FarmForesight: про аграрне бізнес-моделювання, правила, заявки на участь

Аграрій 80 lvl: прокачай господарство на FarmForesight

Відео інструкція по агробізнес симуляції FarmForesight

Вікі по агробізнес симуляції FarmForesight

Довідка

Агробізнес-симулятор FarmForesight являє собою унікальний продукт, створений на стику аграрної статистики, IT-технологій, ігрової індустрії та бізнес-моделювання.

Це бізнес-моделювання управлінських і аграрних рішень в рослинництві на всіх етапах від планування сівозміни до збуту продукції.

Модель заснована на статистичних даних з усієї України за 20 років, аналітичних алгоритмах і причинно-наслідкових зв'язках, а також експертній думці аграріїв.

Простий сучасний дизайн і гейміфікація дають можливість спробувати свої сили в прийнятті управлінських рішень фахівцями будь-якого рівня.Радимо почитати