Новини

Датська компанія представила новий ножовий барабан

22 Листопада 2016 82

Початкова ціна Crimper Roller не перевищує £ 5000
Початкова ціна Crimper Roller не перевищує £ 5000
agroinfo.com

Датська компанія HE-VA розробила ножовий барабан для прикочування, зрізання і плющення покривних культур безпосередньо перед посівом по стерні, повідомляє agroinfo.com.

Технологія, яка отримала назву Crimper Roller, прискорює розкладання покривних культур, що сприяє швидкому сходу нових посівів крізь рослинні залишки.

На думку експертів, така технологія дозволить позбутися від непотрібних культур не застосовуючи гліфосат.

Виробник пропонує апарат в декількох варіаціях: жорстка конструкція з робочою шириною 3 м та складна конструкція з робочою шириною 3 м, 4 м або 6 м. Ріжучі елементи апарату розташовуються під кутом, що дозволяє зрізати і сплющувати рослини, відстань між якими не більше 140 мм.

Рифлені валки являють собою металеві труби діаметром 600 мм, які можуть додатково заповнюватися водою для обважнення, що дозволяє працювати з високими товстими і одеревенілими рослинами.

Використання фронтального нафтового преса, розробленого виробником, забезпечує рух апарату відповідно до траєкторії руху трактора. На 4 і 6-метрових моделях встановлюється рульовий демпфер, який дозволяє запобігти прослизанню і зменшити реакцію системи управління на жорсткі рухи нафтового преса.

Початкова ціна Crimper Roller не перевищує £ 5000.

Версію з робочою шириною 6м можна буде побачити вже в рамках виставки LAMMA.Радимо почитати