Новини

Manitou отримав дві бронзові медалі на SIMA 2019

28 Січня 2019 107

manitou-navantazhyvach
Manitou отримав дві бронзові медалі на SIMA 2019
manitou.com

На виставці Sima 2019 компанія Manitou отримала дві бронзові медалі за функцію Eco Stop, яка доступна на техніці серії MLT, та рішення для виведення з експлуатації машин Manitou.

Про це повідомляє agropolska.pl.

Функція Eco Stop автоматично вимикає двигун на холостому ходу і за відсутності оператора в кабіні. Час простою встановлюється на період від 1 до 30 хв. Eco Stop була розроблена для зменшення втрат палива та надмірного зносу двигуна і його компонентів. Функція активується та деактивується натисканням кнопки DSB. Вона доступна майже у всьому асортименті навантажувачів MLT, а також може бути встановлена ​​на машинах, виготовлених з вересня 2018 р.

Другу нагороду отримало інноваційне рішення для виведення з експлуатації техніки Manitou. Цей процес базується на трьох основних складниках. Перший — організаційний, в ході якого до 22% скорочується час, необхідний для демонтажу деталей машин. Другий полягає у зниженні витрат користувачів на володіння навантажувачів за рахунок збільшення їх вартості при перепродажу. У зв’язку з цим у компанії виник новий напрям REMAN, який спеціалізується на відновленні використаних запчастин. Третій складник стосується проекту, який аналізує та визначає вплив цієї процедури на навколишнє середовище.

«Сьогодні жоден виробник машинного обладнання не знає, що буде з пристроєм, коли він буде використовуватися. Ми повинні пропонувати стабільні рішення, при цьому зменшуючи вплив на навколишнє середовище. Сподіваємося, що цей підхід пошириться і на користувачів машин із вичерпаним терміном експлуатації», — зазначив президент відділу послуг і рішень компанії Manitou Максим Дероч.

Нагадаємо, компанія АБА «АСТРА» в листопаді вперше завезла в Україну навантажувач Manitou MLT-X 960. Техніка була передана селянському фермерському господарству «Україна».Радимо почитати