Новини

YTO France підтвердив присутність нового бренду Mancel

28 Січня 2019 181

Mancel-tractor
Франція стане першим ринком для компанії Mancel
farm-connexion.com

Відділ зв'язку компанії YTO France підтвердив присутність нового бренду Mancel і наявність широкого асортименту тракторів потужністю від 80 к.с. до 145 к.с.

Про це повідомляє farm-connexion.com.

Франція стане першим ринком, на якому будуть продаватися продукти компанії Mancel. 

«Mancel стане новим брендом сільськогосподарської техніки, що дозволить Sinomach/YTO утвердитися на європейських ринках. Mancel є брендом Made in France. Нові трактори розроблені на фабриці Saint-Dizier. Виробничі лінії цього промислового майданчика накопичили більше 70 р. досвіду в проектуванні та виробництві трансмісій і сільськогосподарських тракторів», — зазначається в повідомленні.

Наразі близько 80% деталей для техніки Mancel надходять від європейських постачальників, відомих в галузі машинобудування. Також Mancel використовує технології, пропоновані групою Sinomach.

Трактори Mancel спочатку будуть доступні у трьох серіях в діапазоні потужності від 80 к.с. до 145 к.с. і почнуть продаватися з 1 кварталу 2020 р.

Перші розробки продукту бренду Mancel будуть представлені на виставці SIMA 2019 на стенді HALL4 Stand H023.Радимо почитати