Новини

Pöttinger презентував систему Multiline з сівалкою Tegosem

25 Січня 2019 129

terradisc_multiline_tegosem_
Pöttinger презентував систему Multiline з сівалкою Tegosem
poettinger.at

Компанія Pöttinger презентувала нове рішення причіпного оснащення Multiline з висіваючим апаратом для покривних культур Tegosem.

Про це повідомляється на офіційному сайті Pöttinger.

Поєднуючи компактну дискову борону або культиватор для пожнивного обробітку з сівалкою, система Multiline може використовуватися самостійно, з сівалкою Tegosem або в комбінації з механічною сівалкою Vitasem чи пневматичною Aerosem.

Оснащена електричною дозувальною системою, Tegosem використовується для посіву багатьох культур, включаючи гірчицю, кормові трави, ріпак, горох та боби. Насіння вноситься пневматично за допомогою розподільних пластин, що, за словами представників компанії, забезпечує точність незалежно від вітрових умов.

У повідомленні йдеться, що процес калібрування сівалки під необхідну норму висіву відбувається за допомогою натискання кнопки та займає всього 20 секунд.  

Термінал управління відображає кг/га, систему управління поворотною смугою, функцію спорожнення баку, функцію автоматичного калібрування та лічильники загальної кількості годин (годин/день), загальної кількості га (га/день).

Серед інших функцій: індикатор рівня для відслідковування вмісту насіннєвого бункеру, DGPS-датчик швидкості руху, а також датчики на верхній тязі та шасі для запуску/зупинки дозування.

Нагадаємо, Pöttinger оснастив косарки NOVACAT 352 і NOVACAT A10 шнеком CROSS FLOW, який дозволяє об’єднувати валки одразу після скошування.Радимо почитати