Новини

ХТЗ презентував колісний трактор 241К.20

25 Січня 2019 1 991

Хtz-tractor
ХТЗ презентував колісний трактор 241К.20
xtz.ua

Харківський тракторний завод (ХТЗ) презентував модель колісного трактора ХТЗ-241К.20, оснащеного двигуном виробництва Мінського моторного заводу Д-262.2S2 потужністю 250 к.с.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Об’єм двигуна становить 7,98 л, великий крутний момент — 1130 Н/м, запас по крутному моменту — 30%.

Двигун має турбонаддув з проміжним охолодженням повітря, застосування якого дозволяє досягти високих показників роботи агрегату. Турбокомпресор Motorpal знижує викиди речовин у відпрацьованих газах. Теплообмінник забезпечує швидке досягнення оптимальної температури масла в системі змащення двигуна, а також її підтримку на необхідному рівні в процесі роботи.

За словами представника компанії, ця модель розширила лінійку тракторів 240К, яка оснащується сучасними двигунами, модернізованою трансмісією, гідравлікою та навісною системою.

«Даний трактор зайняв нішу доступних та простих в експлуатації машин виробництва ХТЗ, а також входить до переліку вітчизняної техніки, вартість якої частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету», — зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, Харківський тракторний завод представив два сучасних варіанти баластування тракторів. Спеціалісти пропонують встановлювати збірні вантажі в нішу диска колеса, а також розміщувати їх на задню напівраму в міжколісному просторі.Радимо почитати